KONST / Oljemålningar / Oljemålning 15406361
nr 1540 6361
Per-Olof Nilsson
(f. 1946), Sverige
Oljemålning, Signerad, daterad -86, komposition. Olja på duk, yttermått inklusive ram: 94x75 cm
Per-Olof Nilsson, svensk bildkonstnär född 1946.
Utrop:
500 kr
måndag 15 maj 2023
kl 18:18:10